Červenec 2011

Letní shakespearovské slavnosti

28. července 2011 v 13:49 | La-beruska |  Deníček
Ahojky, dnešní článek patří mému deníčku.

Až do pátku jsem v Praze. Protože hraju v Letních shakespearovských slavnostech. Ta hra v které hraju se jmenuje veselé paničky windsorské. Hraje se to v Lichtnštejnském palácí na malé straně. Č lánky píšu až takle odpoledne protože ráno musím udělat jiné věci a taky se trochu prospat, protože se domů vrátím v půl 12té.

Co se za poslední dobu stalo :
No asi nic moc, ale jenom že moje sestra je na táboře a že zítra jedu k babičce student agency (to je linka autobusu do Hradce králové). Jinak se o prázdninách u babičky koupu.

Upozorněí:
Na konci srpna (poslední týden prázdnin) bude pozastavení blogu, ale přednastavím články. Akorá se omlouvám mojim SB (nebudu obíhat). Moc mě to mrzí, ale dovča je taky dobrá :D


Návštěvnost 2

26. července 2011 v 10:16 | La-beruska
Ahojky tak tady máte návštěvnost. Moc ste se snažili 65 mám poprvé :D Vím že článek návštěvnost není zajímavý,ale tak mi to prosím odpusťte. Hned po návštěvnosti píšu nový článek :D

Návštěvnost za minulý týden (18.7. 2011 - 24.7. 2011) je:
Pondělí: 11
Úterý: 9
Středa: 7
Čtvrtek: 9
Pátek: 8
Sobota: 14
Neděle: 7
Celkem: 65

Díky moooooooooooooooooc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Borůvkový koktejl

25. července 2011 v 8:00 | La-beruska
Ahojky dnes pro vás mám borůvkový koktejl. Není vůbec těžký. Je to primitivní, takže se nemusíte bát že to nezvládnete. Je to porce por jednoho :D

Suroviny:

2 lžic borůvek, 1 lžíce moučkového cukru, 1 šálky mléka (mléko ta být nemusí, ale může)

Příprava:

Vše vložíme do mixétu a necháme 2 min. mixovat. Podáváme ledově vychlazené.
Pak samozdřejmě ozdobíme podle své fantazie :D
A samozdřejmě pár obrázků.


Tak ahojky zase se uvidíme :D

Citronáda (vždy osvěží)

22. července 2011 v 20:02 | La-beruska
Ahojky,mám pro vás chutný recept na léto. Je to citronáda :D
Co budete potřebovat:
citrón
vodu (nejlépe ochlazenější)
cukr
Vodu si nalejete do skleničky nebo konvice. Do vody vymačkejte citrón. Pak podle chuti oslaďte. Nemusíte citronádu sladit, ale můžete. Pak pěkně podle sebe vyzdobte. Dám vám sem trochu fotek abyste měli aspoň trošku inspiraci :D


Snad se vám článek líbil a vyskoušíte to :D

Módní policie 1

19. července 2011 v 9:23 | La-beruska |  Móda !!!!
Ahojky připravile jsem si pro vás módní policii. Budu hodnotit kterému číslu to nejvíc sluší. vy samozdřejmě taky, ale v komentech. Tak já jdu na to :D
1 2 3
Já si myslím že to nejvíc sluší číslu 3. Ale u čísla 2 to traké není špatné. 4íslo 1 se mi moc nelíbí protože nemá opálené nohy a taky ruce. U krku je opálená ale nevipadá to prostě podle mě moc dobře.
1 2
Takže: podle mě to sluší víc číslu 1. Číslo 1 je totiž mladší než číslo 2. Ale číslo 2 má nalakované nehty a to je takové pozbudivější.
1 2
Podle mě to sluší víc číslu 1. protože číslo 2 má blištivou kabelku a ta se k tomu moc nehodí. Ale číslo 2 má podle mě hezčí boty.
1 2
Podle mě to sluší víc číslu 2 ale číslo jedna má dobrou čepici která se hodí. Číslo 2 má zase doblrou kabelku.
Ahojky mé názo ry klidně změňte v komentech.
Díky moc La-beruska

Návštěvnost

18. července 2011 v 18:14 | La-beruska
Ahojky, tady máte návštěvnost za minulý týden. Jsem ráda že jste jsem chodili často přes 30 to dám jen někdy :D Tak tady to máte.
Navštěvnost za minulý týden (11.7. 2011 - 17.7. 2011) je:
Pondeli: 6
Utery: 5
Streda: 2
Ctvrtek: 11
Patek: 6
Sobota: 3
Nedele: 5
Celkem: 38
Děkuji že jste jsem tak hodně chodili. Fakt moc dík !!!

Smích je důležitý

18. července 2011 v 13:10 | La-beruska |  Moje kecy
Ahojky mám pro vás fotky z internetu pro zasmání je jich jenom pár ale třeba vám to zlepší náladu.Snad se vám fotky líbili. pokud ano tak jsem ráda pokud ne tak taky:D

Nevím co napsat

18. července 2011 v 9:14 | La-beruska |  Deníček
Ahojky, asi jste podle nadpisu poznaly že nevím co mám napsat na blog. Je totiž okurková sezóna ( to je o prázdninách protože se nic neděje zajímavého a tak si noviny vymýšlejí nesmysli ). Chtěla bych vás poprosit aby jste mi poradili co mám napsat na blog. Jenom chci ještě upozornit že budu mít nový dess ale až příští týden nebo o něco dřív. Pište rady do komentů, já už se na ně moc těším.
Ahojky La-beruska

Na premiéře HP v Londýně se plakalo

11. července 2011 v 17:14 | La-beruska
Londýnská premiéra posledního dílu Harry Pottera se neobešla bez slz.
Na Trafalgarském náměstí v Londýně měl ve čtvrtek 7.7.světovou premiéru film Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. Loučení s filmovou sérií vneslo slzy do tváří mnoha fanoušků, ale i autorky knižní předlohy J. K. Rowling a herecké hvězdy Emmy Watson.


Někteří fanoušci čekali na náměstí už několik dní předem, aby viděli své milované hrdiny. Poslední ze všech osmi dílů měl ale příchuť nejenom slavnostní premiéry, ale zároveň i smutku a loučení po deseti letech společné práce.

Nad celým několikahodinovým ceremoniálem se alespoň smilovalo počasí, po deštivých a chladných dnech vysvitlo v Londýně sluníčko.

Premiérové promítání bylo podle tradice na náměstí Leicester Square a červený koberec pro všechny hvězdy se na něj táhl až z Trafalgaského náměstí. Fanoušci tak stáli podél něj a měli dostatek času pozdravit nejen všechny tři hlavní představitele - Emmu Watson, Daniela Radcliffa i Ruperta Grinta.
Kromě nich na koberci defilovali i představitelé dospělých rolí a hvězdy britského filmu - Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Alan Rickman, Michael Gambon, Julie Waltersová či Helena Bonham Carter.


Dosud se ve světě prodalo přes 400 milionů výtisků knih o Potterovi. Přeloženy byly do 69 jazyků včetně češtiny. První film o kouzelnickém učni - Harry Potter a Kámen mudrců měl premiéru v roce 2001, a všech sedm filmů dosud na celém světě vydělalo 6,4 miliardy dolarů.
Přinesly popularitu a bohatství všem třem hlavním představitelům, kteří během natáčení dospěli z dětí v dospělé herce, a do té doby neznámé spisovatelce J.K. Rowling.
Je ovšem také pravdou, že kromě Daniela Radcliffa se Emmě ani Rupertovi v jiných filmových projektech příliš nedaří, Emma Watson se ale stala tváří několika světových značek a podporuje ´eko´ oblečení People Tree.

Rupert Grint na premiéře zažertoval, že s potterovkami strávil "nejlepší polovinu svého života" a Daniel Radcliffe zdůraznil, že za celou hereckou kariéru vděčí právě Rowlingové.


Všichni představitelé se dojetím rozplakali, když fanoušci začali skandovat: ´děkujeme, děkujeme´. J. K. Rowlingová dokonce řekla, že snad napíše ještě jednu knihu, ale pak upřesnila, že jde spíš o žert, nicméně že nikdy neříká ´nikdy´.
Čus promiňte ani jsem se s vámi ještě nepřivítala a už je napsaný článek. Omlouvám se. Díky moc za vaši věrnost !!!

Fotky kytek z prázdnin

10. července 2011 v 20:46 | La-beruska |  Fotky
Ahojky, dnes pro vás mám fotky ze zahrady u babičky.
Tak já je jdu vložit.
Snad se vám ty fotky budou líbit. Tak ahoj La-beruska

Emma Watson: Jsem asi hodná holka

8. července 2011 v 9:53 | La-beruska"Je tak těžké hrát někoho silného a sexy," říká po deseti letech v HP Emma Watson.
"Můj učitel herectví dobře odhadl, že je pro mě nejtěžší, hrát rozčílení a zlost," svěřila se nám Emma. "Vždycky, jsem se skoro rozbrečela, když po mě režisér chtěl, abych byla drsnější. Říkala jsem: ´To já nemůžu, já to neumím´" vypráví dál.

"Někde to v sobě samozřejmě mám, ale je to ukryté hluboko uvnitř. Na druhou stranu je strašně uvolňující, pustit tyhle pocity ven. Začít ale hrát zlou holku je pro mě hrozně nepřirozené a pořád se v tom cítím nepohodlně," říká Emma.
Ahoj,mocky díky za komenty a také že samozdřejmě čtete. Moc díky La-beruska :D


Trapas Rihanny

6. července 2011 v 18:44 | La-beruska
Hups. Trapasy se stávají i celebritám. Své by o tom mohla vyprávět Rihanna...
Rihanna se skácela k zemi během svého vystoupení v kanadském Edmontonu. Co se jí stalo? Zakopla o své vlastní nohy!


Ne, že by Rihanna nebyla šikovná tanečnice, ale občas se podobná 'náhoda' přihodí každému, nehledě na výši slávy ani konta. Rihanna je právě teď na cestách se svým LOUD turné po Severní Americe. O víkendu se zastavila v Edmontonu, aby potěšila fanoušky i tam. Její koncerty jsou plné tance a sexy kostýmů a právě vysoké podpatky Rihannu zradily. Při 'What's My Name' skončila na kolenou.

Zatímco ve fanoušcích hrklo, jak zpěvačka situaci vyřeší a zda se jí nic nestalo, Rihanna se v mžiku zvedla a do hlediště pokrčila rameny, jako by chtěla říct: 'No jo, trapas, ale svět se nezbořil, jedeme dál'.


Na Twitteru to pak okomentovala slovy: "Ajajaj, vážně jsem v Edmontonu upadla.. LOL.... a ty pitomý boty z lakované kůže pořád drží!"
Ahojky jen pro vás mám informaci. Asi tady pár dní nebudu, ale pak jsem dám fotky z kvetoucí zahrady. tak ahojky příště :D

Kdo byl první láskou Emmy Watson?

6. července 2011 v 9:55 | La-beruska
Ahojky, i když je okurková sezóna vždycky se pro vás něco najde. Tak tady to máte :D
Emma naskočila do ságy o Harry Potterovi, když jí bylo 11 let. Měla během natáčení všech dílů vůbec čas na lásku?
Emma Watson, představitelka Hermiony Granger, má právě teď za sebou deset let s Harry Potterem. Během této doby se z mladé slečny stala dospělá žena, a prozradila nám, kdo byl její první láskou...

"Mojí první láskou byl Tom Felton. Samozřejmě jsem se do něj zamilovala během natáčení, to mi bylo právě 11 a on hrál postavu Draca Malfoye," vypráví Emma.

Tom je o dva roky starší, je mu teď 23 a Emmě 21. "On to tenkrát věděl. Milovala jsem ho snad po celé první dva díly!" směj se Emma. "Často na to vzpomínáme a smějeme se, co všechno jsme při natáčení vyváděli. Byla to taková klasická dětská láska," a dodává, že jsou s Tomem dodnes skvělými přáteli.Emma prožila vztah se zpěvákem Georgme Craigem a teď randí s hercem Johnny Simmonem (The Perks of Being a Wallflower'). Přiznává ale, že to s klukama moc neumí. "Není to se mnou lehké. Jsem extrémně netrpělivá, to je má nejhorší vlastnost," přiznává.

"Když se mi nějaký kluk líbí, tak mu prostě řeknu: 'Líbíš se mi, nevyrazíme někam?'. Všichni moji přátelé z toho šílí. Jsem na kluky prý moc přímá, že je musím nejdřív oblbnout a pomaličku dostat tam, kam chci. Ale já vždycky říkám: 'Já to takhle ale nechci. Mám chuť jít jenom na rande, tak proč bych se měla všelijak pitvořit!'"

Lucka Vondráčková

1. července 2011 v 18:00 | La-beruska
Ahojky, tak píšu slíbený článek. Jak asi víte, Lucie Vondráčková se nedávno vdávala za Tomáše Plekance (to je hokejista). Sehnala jsem vám pár podrobností o jejich svadbě, tak pozorně čtěte, je to pravdivé:
Hostů bylo 25 a ne 100 jak psali v některých novinách. Brali se v barokní kapličce sv. Kláry nad neuvěřitelnou vinicí. Jejich svědek to stihl přesně na minutu. Svadba začala přesně v 11 hod. Kytice nebyla z kopretin, ale z heřmánku. A také pár fotek z jejich krásné svatdby.


A také ještě před svatbou Lucie Vondráčková chodila fandit na hokej.
Tak ahoj, zase jindy :D

Omlouvám se

1. července 2011 v 17:13 | La-beruska |  Deníček
Ahojky moc se omlouvám že tu budu míň než normálně. To víte jsou prázdniny. Proto vám také přeji hezké prázdniny. Nemusíte se zase bát na moje oblíbené blogy budu chodit a také samozdřejmě psát články. Takže teď píšu omluvu a zachvíli napíšu asi dva články ať mám takovou menší rezervu. Tak ať se moc nezdržuju a jdu psát ty slíbené články.
Tak já už jdu teda na ty dva články.